KONTAKT

Viimsi Noortekeskus
Juriidiline nimetus MTÜ Viimsi Huvikeskus

Aadress: Nelgi tee 1, Viimsi alevik
Tel: 53 431 166
E-mail: viimsinoortekeskus@gmail.com

Viimsi Noortekeskuste juhataja
Annika Orgus
56 90 99 04
annika@huvikeskus.ee

Kuidas tulla:
Buss 1A Vallamaja peatus www.tak.ee
Valla siseliinid Vallamaja peatus www.peatus.ee

Viimsi Noortekeskus

Meil on lahe ruum ja sõbralik õhkkond kus noored üksteist aitavad. Siin on erinevad võimalused ja vahendid oma vaba aja sisustamiseks. Saab sõpradega suhelda, tegevustes osaleda, noorsootöötajate käest nõu ja abi küsida või ise midagi korraldada. Noortel on õigus oma arvamusele ning võimalusel arvestatakse sellega keskuse tegevuste planeerimisel ja kodukorra reeglite loomisel.

Viimsi Noortekeskuses on üks suur avatud ruum, kus saab mängida piljardit, lauatennist, lauajalgpalli, lauamänge, meisterdada ja palju muud teha.
Üritusi, suuremaid ettevõtmisi ja projektide tegevusi saab korralda ka huvikeskuse ruumides või majast väljas.

Lisaks on olemas ka KÖÖK, kus saab üksi või sõpradega koos toitu valmistada ning tühja kõhtu täita. Köögis on olemas kõik vajalik nii toidu soojendamiseks kui ka kokkamiseks.

Oleme avatud:
E - R 14.00-19.00
L,P - SULETUD

Viimsi Noortekeskuse kirbuturg

Sul on liiga palju mänguasju või riideid, millest millest oled välja kasvanud? Tule Viimsi Noortekeskuse kirbuturule oma vanu asju müüma, mida keegi teine saab veel kasutada. Saad hea võimaluse ja toreda kogemuse müües asju teistele ja samas olla keskkonnasäästlik. Viimsi Noortekeskuses kirbuturg toimub juba teist aastat. Sel aastal toimub kirbukas 17. oktoobril kell 15.00 - 20.00. Kirbukal saab ka müüa raamatuid, koomikseid, arvutimänge, lauamänge jne. Vajalik on eelregistreerimine, et saaksid oma platsi, kuhu oma nurgake üles seada. Registreerimiseks kirjutage birgit@huvikeskus.ee hiljemalt 05.10.

NOORSOOTÖÖTAJAD

Noorsootöötaja
Viivika Volt
E-mail: viivika@huvikeskus.ee

Noorsootöötaja
Birgit Eesalu
E-mail: birgit@huvikeskus.ee