Argentiina tango kursus algajatele

N 20.00-21.00

Lisaks praktiseerimise aeg 21.00-21.30

Argentiina tango tundidega alustame 2. veebruarist Viimsi Huvikeskuse (Nelgi tee 1) treeningsaalis nr 1.

Argentiina tango on üks maailma kauneimaid seltskonnatantse, mis sündis veidi enam kui sada aastat tagasi Lõuna-Ameerikas, Rio de la Plata suudmealadel. Eestis on varasemalt tuntud tangot rohkem selle teises versioonis: Euroopas ja Ameerikas kujunenud võistlustantsuna. Kuulus on ka meie põhjanaabrite tangolembus, kuid argentiina tango klassikaline variant erineb nii võistlustangost kui ka soome tangost.

Tänapäeval võiks jaotada klassikalise Argentiina tango eelkõige kaheks vormiks. Üks neist põhineb lavaesinemisel, on väga tehniline ja tantsijad keskenduvad eelkõige sellele, et vaatajatele efektset muljet jätta. Teine suund on sotsiaalne, kus tantsijad peavad esmatähtsaks, et partner ning teised tantsijad tunneksid ennast tantsupõrandal võimalikult hästi. Sotsiaalne Argentiina tango ei ole sport, see on võimalus veeta aega sümpaatsete inimestega ilusa muusika saatel ühiselt liikudes ja ennast hästi tundes. Me õpetame eelkõige sotsiaalset Argentiina tangot, kuid tegeleme edasijõudnud õpilastega ka lavatangoga.

Esimene kursus on tutvumishinnaga 10 eur/kord/osaleja, tasudes korraga kuutasu (neli neljapäeva), hind 30 eur/kuu/osaleja.

Järgmised kursused on juba tavahinnaga, mis on 15 eur/kord/osaleja või 50 eur/kuu/osaleja.

Lisainfo ning registreerimine:

tangokeskus@gmail.com
56682427
https://tangokeskus.ee/