Praktiline aroomiteraapia

K 18.00 - 20.00

Uue kursuse info tuleb aasta alguses.

Uus huviring täiskasvanutele, mida viib läbi kliiniline ja holistiline aroomiterapeut, toidu- ja biokeemik Riina Odnenko, kes kasutab aroomide keha ja vaimu toetavat toimet nii oma töös kui ka igapäeva elus.

Aroomiteraapia huviring on mõeldud täiskasvanutele, kes tahavad kasutada taimetarkust ja eeterlike õlisid keha, meele, pere, kodu- ja tööelu toetuseks.

Taimed ja nendes leiduvad ühendid on teaduse poolt ammu ja põhjalikult uuritud, siis kasutatakse neid teadmisi tugiravina nii tava- kui ka alternatiivmeditsiinis ning nende toime on inimkonnale juba aastatuhandeid tuttav. Aroomiteraapia on tervendamise viis, mis kasutab puhtaid eeterlike õlisid, mida taimed on loonud enda kaitseks, tugevuseks, paljunemiseks ja suhtlemiseks. Meil on taimedega sarnane DNA ning seetõttu pakuvad eeterlikud õlis sama tuge ka meile ning teevad ausalt ja loomulikul viisil.

Kas sa oled oma enesetundega rahul, kas sa tunned end terve ja toimekana? Mis teeb sind rõõmsaks, kurvaks või õnnelikuks? Need lihtsad küsimused määravadki suurel määral sinu elukvaliteedi ja sinu tasakaalu enda sees ja enda ümber. Läbi praktilise õpitoa tundida õpid leidma vastuseid paljudele keha ja tundeid puudutavatele küsimustele ning leida just sulle ja sinu seisundile sobivad looduslikud lahendused. Me räägime ja selgitame kuidas mõista oma kehalisi signaale ning õpime koos oma emotsioone ära tundma – mida täpsemalt me suudame oma olukorda hindama ja õppima, seda tõhusam on lahenduse leidmine oma probleemile. Lahendused tulevad aga puhtast loodusest eeterlike õlide ja nende segudest ning oskusest neid õigel viisil kasutada.

Kuus moodulit ja kaks praktikatuba hõlmavad järgmist:

 1. Sissejuhatus aroomiteraapiasse: õpime tundma õlisid, nende toimet ja toimeaineid, kvaliteeti ja ohutust, sh peamisi vastunäidustusi.
 2. Kehasüsteemid: hormoonid, vereringe, lihased ja luustik, immuunsus. kehakaal ­– seisundid, nende määramine ja lahendused.
 3. Nahk ja nahaseisundid ­­– seisundid, nende määramine ja lahendused
 4. Meeletasand ja emotsioonid – mis on psühhosomaatika ja lahendused vaimse seisundi lahendamiseks.
 5. Pere, suhted, kodu ja töö – mis on kuidas töötab aroomipsühholoogia
 6. Eeterlike õlisegude sümfoonia ja erinevad võimalused õlide kasutamiseks.
 7. Praktika: õpime lihtsaid võtteid aroomiteraapia kasutamiseks (sh. diagnostika, kehahoolitsused ja -puudutused).
 8. Praktika: teeme erinevaid kehatooteid (koorijad, parfüümid ja kreemid).

 • Hind: 16 tundi ehk 8 moodulit x 2h on 200€, maksumuses on sees kursuse käigus kasutatavad õlid, tarvikud ja materjalid ja praktikatunnis tehtud tooted saab kaasa.
 • Tasudes kohe saab eeterlike õlide komplekti väärtuses 50€ kingituseks, saab maksta osade kaupa.
 • Huviringis osalemiseks ei pea olema eelnevat kogemust eeterlike õlidega.
 • Õpitoa suurus on 12 inimest.
 • Kursuse läbimisel saab kaasa tunnistuse.
 • 1 mooduli hind eraldi külastusena 30€.

Registreerimine: riina.odnenko@gmail.com, täpsem info: 53813260