Arrakis Tantsustuudio idamaiste tantsude huviring 

T 18.45-20.15

Tunnid toimuvad alates 4. septembrist Viimsi Huvikeskuse (Nelgi tee 1) treeningsaalis.

Arrakis Tantsustuudio tegutseb aastast 2009, õpetades peamiselt idamaiseid (kõhutants) tantsustiile ning sellele põhinevat fusion tantsu. Esimesed stuudio kõhutantsu tunnid toimusid Kuressaares, hetkel tegutseb stuudio Viimsis ja Pirital.

Professionaalse treeneri juhendamisel õpitakse idamaise tantsu põhitehnikaid – pehmet, voolavat ja naiselikku keha tunnetamist, mille kujundatakse kauniks väljendusrikkaks tantsuks. Tavapärasele kõhutantsule lisaks õpitakse ka erinevaid idamaiseid folkloorseid tantsustiile.

Kõhutants sobib igas vanuses ja vormis naisele ning ei eelda eelnevaid tantsukogemusi, soovitame tulla julgelt proovima. Idamaine tants on kasulik loovust arendav terviseliikumine, mis parandab füüsilist vormi, treenib keha erinevaid piirkondi, õpetab keha lõdvestama, muudab selle plastilisemaks ja liikuvamaks ning kindlasti annab positiivse emotsiooni.

Stuudios toimuvad kaks korda aastas suured idamaised kontserdid – hooaja lõpetuseks kevadkontsert ja jõulukontsert, kus stuudio liikmed esitavad soovi korral hooaja jooksul õpitud tantse, kontserte rikastavad ka külalisesinejad. Siiski treeningutel osaleja ei ole kohustatud esinema, tantsutundides võib osaleda täpselt oma eesmärkide ja soovide järgi.

Täpsem info:
www.arrakis.ee
info@arrakis.ee
tel: +372 50 51 357