Emade ja laste hommik

Hooaja viimane kohtumine toimub 26. mail kell 10:00-11:15. Tule 5 min varem.

Raamat ”Jala jälg“, Nike algust meenutab selle looja Phil Knight. Saab teada Nike ettevõtte alguspäevist ja selle arenemisest maailma üheks kõige kultuslikumaks, uuenduslikumaks ja tulusamaks kaubamärgiks.

Armas ema,

Oled oodatud kuni 3. aastase lapsega “Emade ja laste hommikule”.

Kord kuus, reede hommikul, pakun sulle sooja kohvi/teed ja teen lühikokkuvõtte antud päevaks valitud raamatust, misjärel saame veeta naiste ringis ühe mõnusa raamatupõhise mõtete ja kogemuste jagamise tunnikese.

Lapsed saavad samal ajal meie ümber mängida.

Tunnid toimuvad Viimsi Huvikeskuse (Nelgi tee 1) suures saalis, 1. korrusel!

Minu nimi on Marika, olen kahe poisslapse (1a10k ja 4a) ema. Enne lapsehoolduspuhkusele jäämist olin tegus energiavaldkonnas(vedelkütuste alal). Lastega kodus olles hakkasid aga paratamatult kõnetama rohkem igapäeva tegevused, kuidas jõuda kõike ja samas leida aega ka täitmaks oma tassi. Raamatute lugemine ja taskuhäälingute kuulamine andsid toredaid mõtteid, mida rakendada oma elus, lihtsustamaks igapäeva toiminguid ja muutes oma mõtlemise mustreid. Kas poleks aga tore, arutada loetut naiste keskel, kes on samas eluetapis ja kelle igapäevaelu on väga sarnane. Armas ema, tule raamatuklubi vestlusringi hommikule, kus jagame mõtteid ja toetame teineteist hea sõnaga.

ESIMESES TUNNIS OSALEMINE 5€ (ema&laps)

Järgmine tund 10€ (ema&laps). Või ainult ema, kes soovib aega iseendale.

Kohtade arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine koduleheküljel https://www.eventrun.ee/uritused-tallinnas
või telefonil +372 51 901 467 Marika Rihkrand

Tasumine ülekandega EVENTRUN OÜ EE427700771004299418 või sularahas kohapeal.