Fredy inglise keel

K 15.00-15.40 7-9. aastased
K 15.45-16.25 4-7. aastased

Tunnid toimuvad alates 27. septembrist Viimsi Huvikeskuse (Nelgi tee 1) suures saalis. 

Meie õppeaasta kestab 27. septembrist kuni 31. maini. Fredy inglise keele tunnid ei toimu riigipühadel ning oleme talvevaheajal 18.12.23-07.01.24.

Fredy inglise keele ring on oma nime saanud nuku järgi, kes võtab igast tunnist osa ning köidab laste tähelepanu. Koos ringi juhendaja Liisiga õpetab Fredy lastele ingliskeelseid sõnu ja väljendeid.  Fredy erineb teistest keeleõppe ringidest selle poolest, et kõik  programmis õpetatav on seatud meeldejäävatesse lauludesse ja  mängudesse.

Ringi eesmärk on tekitada huvi võõrkeelte õppimise vastu ja edendada eneseväljendusoskust ning igas tunnis on ette nähtud ka väike käeline ülesanne. Meie huvring on suunatud kõikidele 4-7-aastasele lasteialastele ning 1.-2. klassi lastele, kes ei osale veel koolipoolsetes inglise keele tundides või õpilastele, kes tahaksid lisaks nendele kord nädalas ingliskeelses keskkonnas oma teadmisi kinnistada ning uut õppida.

Ringi kuutasu on 40€/kuus. Selle sees on üks 40-minutiline ringitund nädalas, kõik vajalikud õppevahendid (v.a töövihik, mille eest tasub lapsevanem ühekordse makse õppeaasta alguses), ligipääs meie videotundidele ning lapse tunnist puudumise korral asendustunnis osalemise võimalus Zoomi keskkonnas. Sel aastal ootab lapsi uhiuus A4 suuruses Fredy töövihik koos vahvate ülesannete ning kleepsudega!

Rohkem infot, pilte ja videoid meie tegemistest leiab meie kodulehelt www.fredyke.ee või meie sotsiaalmeediast (FB Fredy inglise keel, Instagram fredy_inglisekeel). Lisaküsimuste tekkimisel võib ühendust võtta meiliaadressil aike@freydke.ee või ​​+372 53 997 887.