Moejoonistamise ABC

Kursus alustab 2021a. sügisel.

Kursus on mõeldud inimestele igas vanuses, kes sooviksid õppida nullist joonistama figuuri koos riietega ning seda mõne sekundi vältel. Inimesed, kes õmblevad või tegelevad moega, kelle jaoks on oluline oskus käeliselt end väljendada ning kiiresti. Samas on see moejoonistamise õpe ka neile, kes sooviksid lihtsalt harjutada joonistamist ning õppida selgeks eelkõige moefiguuri visandamise nipid. Kursuse läbimisel on inimene saanud juurde enesekindlust ja oskuse, kuidas joonistada moefiguuri ning saab ka iseseisvalt edasi liikuda ning areneda omal käel edasi. Antud süsteem annab aluse ka inimfiguuri proportsioonidest arusaamise.

Sisu tutvustus:
Igal kohtumisel esitlus ekraanil ja praktiline osa.
1. Mis vahe on moe-, tehnilisel- ja tööjoonisel ning moeillustratsioonil? Vaatame üle palju näiteid Eestist ja mujalt. Figuuri proportsioonid. Esimesed harjutused harilikuga.
2. Head ja kindlad nipid selleks, kuidas figuur püsti seisab, erinevad moepoosid.
3. Õpime joonistama nägu lähemalt eest ja profiilis.
4. Õpime joonistama käsi ja jalgu.
5. Õpime joonistama aksessuaare (kingad, kotid, ehted, peakatted jne).
6. Harjutame joonistamise kiirust ja laseme käe vabaks ilma harilikuta.
7. Liigume harilikust edasi värvide maailma: katsetame läbi erinevaid joonistamisvahendeid.
8. Värvilised moejoonised, igal ühel isemoodi ja oma käekiri on välja kujunenud. Vaatame kõigi arengut ja analüüsime läbi.

Koostaja ja läbiviija: Kadri Veisner on õppinud Eesti Kunstiakadeemias moestilistikat. Ta on stilist enda loodud firmas www.kadriveisner.eu ning tema kireks on moe- ja stilistikaalane nõustamine ning ta tegeleb selle kõige kõrvalt moekoolitamisega. Kadri üheks suurimaks hobiks on moejoonistamine erinevate vahenditega ning maalimine akvarellidega, mis on tema lemmikvahendiks. Kadri autorilooming joonistuste näol on jõudnud koti ja padja peale ning peagi näeb neid ka rõivastel. Kadri on korraldanud ise moeshowsid ning nendel ka osalenud stilistina, pannes kokku erinevate brändide kollektsioone.

Kursuse hind: 1 kuu hind 60€ ja kokku 120€

Grupi suurus: kuni 10 inimest

Lisainfo ja kursusele registreerimine:
kadri.veisner@gmail.com või 5123415