Noortekeskused

Viimsi Noortekeskus

Randvere Noortekeskus

Viimsi Skatepark

Püünsi Noortekeskus

Uuenduslike noorsootöö mudelite väljatöötamine ja rakendamine noorte sotsiaalse tõrjutuse ennetamiseks

Harju Koostöögrupp, kuhu kuuluvad Anija vald, Jõelähtme vald, Kose vald, Maardu linn, Raasiku vald, Rae vald ja Viimsi vald osaleb kohalike omavalitsuste noorsootöö arendamise tegevussuunas.

LOE EDASI

Algab registreerumine Viimsi Õpilasmalevasse

Seekord on Viimsis maleva juubeliaasta: Viimsi Õpilasmalevat korraldatakse kahekümnendat korda. Viimsi Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakond ning ehitus– ja kommunaaloskond koostöös Viimsi Noortekeskustega korraldavad 2019. a. kahes vahetuses Viimsi Õpilasmaleva.
Sel aastal võtab Viimsi Õpilasmalev tööle rohkem noori kui varasematel aastatel - kuni 140 Viimsi valla noort vanuses 13–25 a. See võimalus on tänu sellele, et lisaks heakorrarühmadele pakuvad noortele tööd ka valla hallatavad asutused ja erinevad Viimsi ettevõtted. Sel aastal loodetakse jätkata koostööd ettevõtetega, kes on juba noortele tööd pakkunud ning leida ka uusi koostööpartnereid Viimsi ettevõtetest.

Loe edasi

PÜÜNSI NOORTEKESKUS ON AVATUD

Reedel, 25. jaanuaril avati ametlikult Viimsi Noortekeskuse filiaal Püünsi Noortekeskus.
Noortekeskus avamiseks mängisid sümboolse lauajalgpallimängu Viimsi Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juht Ermo Mäeots ja Püünsi Noortekeskuse noorsootöötaja Aare Vest. Avamisel rõhutas vallavanem Siim Kallas Viimsi valla noorterohkust ning vajadusi uute võimaluste ja tingimuste loomiseks. Püünsi Noortekeskus annab selleks parima, et neid võimalusi pakkuda.
Avamisele olid tulnud veel mitmed noortekeskuse sõbrad, toetajad nii Viimsi vallast kui ka kaugemalt. Kogal olid head kolleegid Saku Noortekeskusest ja MTÜ-st Eesti Avatud Noortekeskuse Ühing, kuhu ka Viimsi Noortekeskused kuuluvad. Avamisel esinesid Püünsi Kooli noored ning sündmuse lõpetas lahe teadusshow.

Noortekeskus asub Püünsi Kooli juurdeehituse ruumides ning on avatud E-N 13.00-19.00 ja R 13.00-17.00.
Noortekeskuses töötab avatud noortekeskuse meetodil ehk on avatud kõikidele piirkonna noortele ning samuti avatud noorte ideedele, soovidele ja ettepanekutele. See tähendab, et noortekeskuse tegevused kujunevad vastavalt noorte soovidele, ettepanekutele ja vajadustele.

Hetkel toimub regulaarselt noorte mälumäng igal neljapäeval kell 16.00. Oodatud on kuni neljaliikmelised meeskonnad ning hooaja lõpuks saab parim meeskond premeeritud. Igal korral osalema ei pea!

SÜNNIPÄEV VIIMSI VÕI RANDVERE NOORTEKESKUSES

Viimsi ja Randvere Noortekeskustes on võimalik pidada 7-12 aastaste laste sünnipäevi

LOE LISAKS

NOORTEVAHETUS PRANTSUSMAAL "YES, WE CUT!"

6.-17.augustil osales 9 Viimsi noort rahvusvahelisel noortevahetusel „Yes, we cut!“ Prantsusmaal.
Projekti teemaks oli toidujäätmete vähendamine ning kõige olulisemaks ürituseks oli suur kogukonnasündmus „Disco soup“. Loe edasi

Noortevahetus Rumeenias

7.-17. Maini toimus Rumeenias Sarata Monteorus Erasmus+ noortevahetus, kus osalesid ka meie Viimsi noored koos rühmajuht Viivikaga.

Noortevahetus “Beware of the Blue Whale” keskendus küberkiusamise teemale. Lisaks eestlastele võtsid noortevahetusest osa noored Leedust, Tšehhist, Küproselt, Itaaliast, Rumeeniast, Sloveeniast ja Makedooniast. Loe edasi