KONTAKT

Randvere Noortekeskus
Juriidiline nimetus MTÜ Viimsi Huvikeskus

Aadress: Kibuvitsa tee 1, Randvere küla, 74016, Viimsi vald, Harjumaa
Tel: +372 56 893 974
e-mail: randvere@huvikeskus.ee

Noortekeskuste juhataja: Annika Orgus
e-mail: annika@huvikeskus.ee
Tel: +372 56 909 904

Kuidas tulla?
Buss 38: Hansunõmme peatus www.tak.ee
Valla siseliin V2: Randvere Keskus www.peatus.ee

Randvere Noortekeskus on Viimsi Noortekeskuse filiaal, mis avati 8. oktoober 2007. Noortekeskus asub Randvere külakeskuse hoones Kibuvitsa tee 1 teisel korrusel. Noortekeskus on mõeldud noortele vanuses 7-26.

Igapäevaselt on Randvere Noortekeskuses võimalik noortel kasutada mitmeid vaba aja sisustamise vahendeid ja võimalusi. Meil on piljard, lauatennis, õhuhoki, lauajalgpall, internetiühendusega arvuti, WiFi võimalus, lauamängud, printimisvõimalus, köögiruum vajalike vahenditega. Õues saab mängida tänavakorvpalli ja jätta jalgratta hoidjasse.

Kindlasti on noortekeskus ka koht, kus saab ilma probleemideta õppida, sest alati on olemas noorsootöötajad, kelle käest saab nõu ning abi küsida. Oma küsimuste, murede ja rõõmudega võib alati julgelt noorsootöötajate poole pöörduda.

Suuremaid projekte ja üritusi korraldatakse koos Viimsi Noortekeskusega. Alati on teretulnud ka noorte oma initsiatiiv erinevate ürituste ja tegevuste välja mõtlemiseks ning korraldamiseks, sest noored ju ise teavad kõige paremini, mida tahavad.

NB! Noortekeskusesse tulles tutvu ka sisekorraeeskirjadega!

Oleme avatud:
E, T, N, R 13.00-18.00
K 16.00-18.00
L,P SULETUD

Projekt "Mida kõike ma suudan?"

Ajavahemikus 1.04.2018 - 20.12.2018 toimuvad Randvere Noortekeskuses noorte ja noorsootöötajate eestvedamisel projekti "Mida kõike ma suudan?" raames erinevad töötoad. Lisaks otse Randvere Koolile suunatud töötubadele on noortel võimalik projekti vältel samades tegevustes töötubade väliselt ka noortekeskuse lahtiolekuaegadel osaleda. Projekti vältel on võimalik noortel arendada oma loovust disainides endale meelepärane helkur, riidest kott, portselanist vajalik ese, sojavahast küünal, ehteid või öko-seepi. Lisaks on toimunud erinevad kokandustegevused (sh magustoidukoolitus Olga Kaju juhendamisel).

Projektitegevused toimuvad Eesti Noorsootöö Keskuse ja Haridus- ja Teadusministeeriumi toetusel.

Projektijuht: Kertu Vahemets
kertu@huvikeskus.ee

NOORSOOTÖÖTAJAD

Noorsootöötaja
Kertu Vahemets
kertu@huvikeskus.ee

 

 

 

Noorsootöötaja 
Ene-Ly Juganson
enely@huvikeskus.ee