Pilates Pluss matitreeningud algajatele ja edasijõudnutele

N 19.00 - 20.15 Treeningsaalis 1

Pilates Pluss treeningtundides keskendume kogu keha treeningule, kuid eelkõige tugevdame ja venitame kõiki rühi seisukohalt olulisi lihaseid.

“Pluss” on lisatud eesmärgiga muuta treeningtund huvitavamaks ja tõhusamaks läbi erinevate harjutuste ja vahendite (sh füsioteraapia- ja kontoriharjutused, kummilindid, kergemad hantlid, pallid, pilatese rullid…).

Näide tunnist: Esimesed kolm minutit “äratame” end hiina meetodiga- patsutame läbi kogu keha (sh masserime kõrvad ja pea), tekitades kehas sooja tunde ja energialiikumise. Seejärel teeme soojendusharjutusi ning jätkame põhiprogrammiga (pilatese- ja füsioteraapiaharjutused). Tunni viimases osas venitame põhjalikult ja lõpetame täieliku keha-meelte lõdvestamisega- joogast pärinevas puhkeasendis (selili, silmad suletud, “liikudes” mõttega treeneri juhendamisel järk-järgult varvastest peani, lõdvestades kogu keha). Ühe treeningtunni kestvus kokku on 1h ja 15min.

Pilatese harjutuste valikul lähtub treener alati treeningusse tulnud inimesest - harjutusi saab kohandada vastavalt harrastajale.

Grupid on väikesed (kuni 15 inimest), mis annab võimaluse treeneril personaalselt tähelepanu pöörata.

Treener Terje Vaino

 

NB! Vajalik on eelregistreerimine, kuna kohtade arv on piiratud!
Esimene treening uutele harrastajatele tasuta!

Registreeri tundi siit

Lisainfo:
telefon: 53 85 95 70
e-mail: terje@pilatespluss.ee
www.pilatespluss.ee