Praktilise lilleseade kursus

Pühapäeviti 14.15 - 16.30

Alates 29. septembrist Päikesepesa ruumis.

Kursus on mõeldud taimi ja loodust armastavale loomingulisele inimesele. Valmistame silmailu oma kätega looduslikest vahenditest just meie kliima pimedaimal ajal, kui väline loodus puhkab.

Paljud osalejad hindavad ka selle kursuse psühhoteraapilist mõju, nende väitel haarab see võlumaailm neid nii jäägitult kaasa, et ununeb muu ja meel puhkab. Siin õpime erinevaid tehnikaid ja lisaks praktilisele tulemusele teadmisi, kuidas lõikelilli hooldada, kuidas taimi kuivatada, värviharmoonia põhimõtteid ning kuldlõiget kui kunsti ja ilu põhiprintsiipi.

Üks õpikord kestab 3 akadeemilist tundi. Kursuse maht hõlmab 14 teemat, õppemaks on 336 Eur, mille saab tasuda poolaasta kaupa eraldi. Hinnas sisalduvad ka floristika tööriistad igale õpilasele, ja tunniks vajalikud mitmed tehnilised vahendid . Õpilane muretseb taimmaterjali, mille soodsamaks hankimiseks leidub võimalusi. Teemavalikul olen arvestanud materjali kättesaadavusega.

KURSUSE PROGRAMM

Eelregistreerimine toimub 15.septembrini e-mailil kerstiaave@gmail.com  märgusõna KURSUS ja kiiremad kindlustavad endale koha, sest floristitööriistu jätkub 12-le! Lisainfo samalt meililt ja tel 55602831.