Värviline moejoonistamise jätkukursus

T 18.00-20.00

Kursus toimub 17. november - 22. detsember Päikesepesa ruumis

Kursus on mõeldud  igas vanuses inimestele, kes sooviksid jätkata moejoonistamist koos värvide katsetamisega. Selleks peaksid olema algteadmised figuuri visandamisest paigas, et saaks mõnusas joones jätkata rõivaste visandamist värvide abil.

Katsetame läbi palju erinevaid vahendeid (tint, süsi, tindipliiatsid, vildikad, akvarell, akrüül, pastell, lõikenuga) ja visandame keerulisemaid moepoose. Proovime läbi joonistada erinevaid tekstuure ja mustreid. Katsetame moekollaaže erinevates võtmetes.  Arendame kiirust ja osavust joonistamises, mängime läbi modellirolle ja moepoose.

Tunnid on üles ehitatud praktikale, kuid on ka ekraanil esitlusi:

  1. Keerulisemad moepoosid-kiiruse arendamine, kasutame tindipliiatsit (peenike ja jäme)
  2. Lõika ja kleebi põhimõttel figuurid (ajakirjad)
  3. Moekollaaž (värvi ja lõika)
  4. Moekollaaž (värvi ja lõika)
  5. Erinevad mustrid (erinevad vahendid)
  6. Erinevad tekstuurid, kuidas neid saavutada (erinevad vahendid)
  7. Erinevad tekstuurid, kuidas neid saavutada (erinevad vahendid)
  8. Väike näitus, vaatame tulemusi, analüüsime koos läbi

Koostaja ja läbiviija: Kadri Veisner on õppinud Eesti Kunstiakadeemias moestilistikat. Ta on stilist enda loodud firmas www.kadriveisner.eu ning tema kireks on moe- ja stilistikaalane nõustamine ning ta tegeleb selle kõige kõrvalt moekoolitamisega. Kadri üheks suurimaks hobiks on moejoonistamine erinevate vahenditega ning maalimine akvarellidega, mis on tema lemmikvahendiks. Kadri autorilooming joonistuste näol on jõudnud koti ja padja peale ning peagi näeb neid ka rõivastel. Kadri on korraldanud ise moeshowsid ning nendel ka osalenud stilistina, pannes kokku erinevate brändide kollektsioone.

Kursuse hind: 1 kuu hind 60€ ja kokku 120€

Grupi suurus: 15 inimest

Lisainfo ja kursusele registreerimine:
kadri.veisner@gmail.com või 5123415