Viimsi Laululaps 2019 tulemused

 

3-4 aastased
TÜDRUKUD
I Birgithe Mia Vanem      õp. Ita-Riina Pedanik
II Miia Marii Krupp         õp. Ita-Riina Pedanik
II Säde Liis Kangur           õp. Ita-Riina Pedanik
III Laura Kaukes                õp. Ita-Riina Pedanik

 

POISID
I Johannes Türk                 õp. Mari-Liis Rahumets

 

5-6 aastased
I Karoly Marian Kartau   õp. Ita-Riina Pedanik
II Nora-Li Hermet              õp. Meryt Pastak
II Gerttu Dikker                   õp. Ita-Riina Pedanik
II Maria Peetson                  õp. Ita-Riina Pedanik
III Emma Hermet                õp. Meryt Pastak
III Meribel Krupp                õp. Ita-Riina Pedanik
III Paulina Kaskpeit           õp. Ita-Riina Pedanik

 

Eripreemia
Lisell Vister            Keerulise laulu tubli esituse eest      õp. Ita-Riina Pedanik
Arabella Kaukes   Rõõmsa esituse eest                            õp. Ita-Riina Pedanik
Maibrit Piivre        Hea loo jutustamise eest                    õp. Ita-Riina Pedanik

 

7-9 aastased
TÜDRUKUD
I Romili Ruse                       õp. Mari-Liis Rahumets
II Miina Lehtmets              õp. Kati Põder
II Veronika Jelõkova         õp. Mari-Liis Rahumets
II Dalia Kessler                     õp. Ita-Riina Pedanik
III Ekaterina Volkova        õp. Mari-Liis Rahumets
III Kene Pärje                        õp. Ita-Riina Pedanik
III Berit Ental                        õp. Ita-Riina Pedanik

 

POISID
I Bruno Kaing                        õp. Meryt Pastak
II Kaspar Konks                    õp. Ita-Riina Pedanik
II Emil Vassiljev                    õp. Kätlin Puhmaste
III Gregor Pajusalu              õp. Age Toomsalu
III Kaur Kaukes                     õp. Aarne Saluveer
III Karl Villem Käärt           õp. Meryt Pastak

 

Eripreemia
Inge Praks                     Toreda esituse eest                          õp. Ita-Riina Pedanik
Nataly Peedimaa        Hea näitlemise eest                         õp. Mar-Liis Rahumets
Emily Mõtus                 Särava esituse eest                          õp. Age Toomsalu
Sandra Mölder            Musikaalse esituse eest                  õp. Ita-Riina Pedanik
Lilian Sienna Sild      Hea jutustaja eripreemia                õp. Mari-Liis Rahumets
Johanna Sormunen  Veenva esituse eest                          õp. Maire Eliste
Maarit Grünberg        Intonatsioonipuhta esituse eest    õp. Ita-Riina Pedanik

 

10-12 aastased
TÜDRUKUD
I Johanna Vassiljev        õp. Kelli Uustani
II Marlen Meumers        õp. Ita-Riina Pedanik
II Silvia Sarv                      õp. Ita-Riina Pedanik
III Anneliis Aljas              õp. Anna Igoševa
III Iris Kessler                   õp. Ita-Riina Pedanik

 

POISID
I Valter Koldre                          õp. Mari-Liis Rahumets
II Robert Oliver Prits             õp. Ita-Riina Pedanik
II Marten Thomas Tõniste   õp. Kati Põder

 

Eripreemia
Irene Praks        Kindla esituse eest            õp. Ita-Riina Pedanik
Katariina Luik  Päikselise esituse eest      õp. Ita-Riina Pedanik
Helena Kotka    Musikaalse esituse eest    õp. Ly Lumiste

 

13-15 aastased
TÜDRUKUD
I Cordelia Ammer           õp. Age Toomsalu
II Meriliis Kivimägi        õp. Andrus Kalvet
II Kertu Kristal                 õp. Ita-Riina Pedanik
III Loore Lotta Rahula  õp. Ita-Riina Pedanik
III Maribel Arge                õp. Kati Põder

 

Eripreemia
Birgit Kask       Veenva esituse eest      õp.Ita-Riina Pedanik

 

16-18 aastased
I Heleriin Lass                   õp. Mari-Liis Rahumets
II Valeria Filippova         õp. Matthijas Quaijtaal
III Kailiin Dubrov            õp. –

 

Publiku lemmiku preemia
Johannes Türk, Karoly Marian Kartau, Enriko Kalev, Anneliis Aljas, Elissa Riinamari Palk, Kailiin Dubrov

 

Võistlusel Harjumaa Laululaps 2019 esindavad Viimsi valda
3-4 a Birgithe Mia Vanem, Miia Marii Krupp, Säde Liis Kangur, Johannes Türk
5-6 a Karoly Marian Kartau, Maria Peetson, Gerttu Dikker, Nora-Li Hermet
7-9 a Bruno Kaing, Romili Ruse, Emil Vassiljev, Veronika Jelõkova
10-12 a Johanna Vassiljev, Silvia Sarv, Marlen Meumers, Valter Koldre,
13-15 a Cordelia Ammer, Kertu Kristal, Meriliis Kivimägi, Loore Lotta Rahula
16-18 a Kailiin Dubrov, Valeria Filippova, Heleriin Lass

 

Kõiki osalejaid õpetasid Meryt Pastak, Kätlin Puhmaste, Kati Põder, Age Toomsalu, Aarne Saluveer, Ita-Riina Pedanik, Zoja Hertz, Maibrit Puusepp, Maire Eliste, Ly Lumiste, Mari-Liis Rahumets, Pille Saar, Andrus Kalver, Kelli Uustani, Anna Igoševa, Matthijs Quaijtaal