Vinyasa Flow joogatunnid

T 09.00-10.00
L 10.00-11.00

Tunnid toimuvad Artiumi treeningsaalis (Randvere tee 20)

Kutsun Sind äratama oma päeva hommikuse sujuva liikumisega, et suurendada selgust ja energiataset enda sees! Vinyasa Flow jooga on dünaamiline, kohati mõõdukalt jõuline, samas pehme ja graatsiline, õpetab suunama tähelepanu, hoidma fookust, aitab leida tasakaalu ja kohalolu, venitab, vabastab pingeid ning loob selgust ja rahu. Iga liikumine toimub sünkroonis sisse- ja väljahingamistega, muutes joogapraktika ühtseks sujuvaks vooks.

Joogatund algab rahulike soojendusharjutustega, jätkub seismisseeriaga ja mõningate tasakaaluasenditega, sisaldab istumis- ja venitusharjutusi, seljapainutusi ning lõpeb lõõgastava lõpulõdvestusega.

Joogatund sobib nii algajale, taasalustajale kui ka kogenud harrastajale. Joogaasenditel on variatsioonid, mis pakuvad joogaõpilasele võimaluse valida enda jaoks sobiv koormus. Oluline on kuulata oma keha ning nautida teadlikku liikumist ja hingamist läbi hetke. Oled piisav igal hetkel. Vinyasa jooga on kui liikuv meditatsioon, kus keskendutakse vaid iseendale.

Joogamatid on saalis kohapeal olemas. Soovi korral võid kaasa võtta oma isikliku joogamati. Riietu mugavalt. Naised võiksid eelistada pigem kehalähedast riietust, et näiteks ümberpööratud asendites riided sooritust ei segaks. Meestele sobiks joogatundi selga õhuke spordisärk ja lühikesed püksid. Joogatunnis oleme paljajalu. Soovi korral varusta end joogivee ja väikese rätikuga. Riietumisruumid asuvad treeningsaaliga samal korrusel.

Tunnitasud: 1 kord 15 eurot, 4 korda 50 eurot, 8 korda 80 eurot.

Info ja joogatundi registreerimine: selgusjooga@gmail.com

Tundi juhendab SELGUS JOOGA sertifitseeritud Vinyasa Flow ja Yin jooga joogaõpetaja Katrin Jaaksoo.

FB: Selgus Jooga
Instagram: @selgusjooga

SELGUS JOOGA Vinyasa Flow