Yin jooga

R 15.00 - 16.00

Tunnid toimuvad alates 3. septembrist treeningsaalis nr 2.

Tänases kiires ja stressirohkes maailmas mida iseloomustab Yang energia vajame tasakaalus olemiseks lõõgastust ja meelerahu ehk Yin energiat.

Yin jooga aitab lõõgastada nii keha kui meelt sügavamal tasandil kus läbi 3-5.min kestvate lõõgastavate asendite vabanevad pinged nii lihastes, liigestes, sidekoes kui meele tasandil. Yin jooga meditatiivne lõõgastav, venitav passiivne olemise viis tasakaalustab kogu keha energia ja ainevahetussüsteemid.

Sobib hästi ärevuse,  lihaspingete, seljavalude, peavalude ja üldise kehapinge vähendamiseks. Pikkade venituste tõttu paraneb ainevahetus liigestes, lihastes ja sidekoes mis meie yang elustiiliga on ülekoormatud. Sobib hästi suurte koormustega treenivatele sportlastele lihaste ja liigeste elastsuse taastamiseks.

Yin jooga annab meile rahu- ja õnnetunde,parandab igapäevast sooritusvõimet, teeb meid sensitiivsemaks, intuitiivsemaks ning vaoshoitumaks.

Asendid on valdavalt istuvas või lamavas asendis, seega sobib igas vanuses. Riietu soojemalt- pikad püksid ja pika varrukaga särk/õhuke dressipluus. Võta kaasa oma tekk. Matid on saalis olemas.

 

 

Juhendaja Helen Lasn

Eelregistreerimine: helenlasn@gmail.com