PEHME HOMMIKUJOOGA

L 10.00-11.00 

Tunnid toimuvad Viimsi Artiumi (Randvere tee 20) treeningsaalis. 

Jooga toetab ja arendab keha kui tervikut. Lisades joogatunnid oma iganädalasse treeningkavasse, saate kogeda jooga positiivset mõju oma kehale: väheneb valulikkus, väsimus ja stress, paraneb liikuvus, painduvus ja tasakaal, energiat ja selgust on rohkem, unekvaliteet paraneb, meel on rahulikum ning tasakaalukam väliste ärritustega toimetulemisel.

Laupäevahommikune joogatund põhineb Vinyasa joogal, kuid on loomult pehmem, rahulikum ning aeglasema tempoga. Suurepärane võimalus äratada oma päeva, sirutades oma keha ning häälestades end meeldivalt eesootavale nädalavahetusele.

Joogatund sobib kõigile huvilistele olenemata soost ja vanusest: nii algajale, taasalustajale kui ka kogenud harrastajale. Joogaasenditel on variatsioonid, mis pakuvad võimaluse valida enda jaoks antud hetkel sobivam koormus. Oluline on kuulata oma keha ning nautida teadlikku liikumist, hingamist ja kohalolu. Vinyasa jooga on kui liikuv meditatsioon, kus keskendutakse vaid iseendale.

Joogamatid on saalis kohapeal olemas. Soovi korral võid kaasa võtta oma isikliku joogamati. Riietumisruumid koos pesemisvõimalustega asuvad treeningsaaliga samal korrusel.

Tunnitasud: 1 kord 12 eurot, 5 korda 50 eurot.

Info ja joogatundi registreerimine: selgusjooga@gmail.com

Tundi juhendab SELGUS JOOGA sertifitseeritud Vinyasa Flow, Yin jooga ja rasedate jooga õpetaja Katrin Jaaksoo.

FB: Selgus Jooga
Instagram: @selgusjooga

Hinnainfo

Tunnitasud: 1 kord 12 eurot, 5 korda 50 eurot.

Info ja joogatundi registreerimine: selgusjooga@gmail.com

Toimumiskoht

Nelgi tee 1, Viimsi

Viimati lisatud huviringid

Uudiskiri

Uudiskirjaga liitudes saad infot tulevaste ürituste ja uute huviringide kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.