UUS! FLAMENKOTANTSU TREENING NAISTELE

K 19.30-21.00

Tunnid toimuvad alates 2024. a sügisest Viimsi Huvikeskuse (Nelgi tee 1) treeningsaalis.

Juhendaja Mari-Liis Velberg on tantsinud üle 20. aasta erinevaid tantsustiile, kuid peamiselt on süda kuulunud flamenkole. Ta on lõpetanud TLÜ koreograafia eriala ning õpetanud 7 aastat flamenkot, esmalt Esperanza Tantsukoolis, seejärel Madara 33 stuudio ruumides.

Oodatud on kõik naised! Flamenkotants on pärit Hispaaniast ning sõna flamenko tuleneb hispaaniakeelsest sõnast flama, ehk tuli. Flamenkotants annab naiselikku jõudu ja aitab hoida hinge rõõmsa ja südame soojana aastaringselt. Samuti pakub väga erilise ja mõnusa liikumistrenni, sest flamenkos on iseloomulik eriline jalgade-ja kätetehnika ning koordinatsioon. Flamenkos on oluline nii graatsia kui tehnika, kuid eriti tähtis on meie trennides just koostantsimise nauding ja rõõm!

Flamenko on rikkalik allikas, kus on palju eri tantsustiile. Alustatakse flamenko baastehnika õppimisest ning Andaluusia folktantsu Sevillanase õppimisega, mis annab õpilastele praktilise väljundi, sest seda saab edukalt tantsida ka pidustustel/fiestadel. Õpilastel on edaspidi võimalusena ka loominguline väljund ja esinemispraktika õpetaja poolt korraldatavate Hispaania kultuuri ja flamenkosündmuste raames.

Info ja registreerumine:

Mari-Liis Velberg
Tel. 56 982 380
E-mail: mariliis.velberg@gmail.com

Hinnainfo

Mari-Liis Velberg
Tel. 56 982 380
E-mail: mariliis.velberg@gmail.com

Toimumiskoht

Nelgi tee 1, Viimsi

Viimati lisatud huviringid

Uudiskiri

Uudiskirjaga liitudes saad infot tulevaste ürituste ja uute huviringide kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.