UUS! PILATES MATIL

K 10.30-11.30

Tunnid toimuvad alates 3. aprillist Viimsi Huvikeskuse (Nelgi tee 1) treeningsaalis.

Pilatese matitund on mõeldud kõigile, kes soovivad oma kehaga paremini sõbraks saada, seda paremini tunnetada, lisaks rühti parandada läbi kogu keha hõlmava treeningu. Ühtlasi proovime mõista, mis see rüht ikkagi on ja kas staatilist rühti peaks üldse taga ajama või paraneb see iseenesest läbi funktsionaalse liikumise arendamise.

Harjutustes keskendume ka tajule, kus või mis kehas toimub kui midagi liigutame ning millised mustrid endast märku annavad. Traditsioonilistele Pilatese mati harjutustele lisame kaasaegset lähenemist ning avastame keha liikumist ka sidekirme e fastsia pilgu läbi.

Võib üsna kindel olla, et üheski tunnis igav ei hakka ja avastamist jätkub!

Juhendaja Marion Pärtin endast: Läbi elu olen olnud huvitatud erinevatest liikumispraktikatest, lausa paariks aastakümneks jäin pidama tantsutreeningusse. Mind kõnetas selle ekspressiivsus, kuidas on võimalik liikumisse ära kaduda ja olla see, kes sa tahad, vahel hoopis keegi teine, läbi liikumise.

Kuna ma alati otsisin seda ‘’midagi veel’’, jõudsin Pilatese treeninguni. Minuga klikkis midagi, mida ma varem polnud kogenud –  tundsin, kui palju suunavad meie mõtted ja emotsioonid meie liikumist ning olemist. Kui palju meie minevikust, pagasist, hetkeemotsioonidest ja meeleseisundist väljenduvad läbi liikumismustrite. Kuidas me tuleme treeningusse miskit vabaks laskma, välja elama, unustama, läbi töötama samal ajal, kui meie keha hoiab ‘’vanast’’ ja ‘’turvalisest’’ kinni, sellest, mida tegelikult võiks lahti lasta. Hakates nende mustritega töötama ja otsides põhjuseid sealt, kus nad nii ilmselged ei ole, suudame läbi liikumise toetada hoopiski enda meelt.

Mind siiani võlub pilatese meetodi põhjalikkus, kui süvitsi on võimalik endasse minna ja milline tunne on treeningus, treeningu järgsetel päevadel ja kuidas aja jooksul märkad, kui palju sitkemaks ja vastupidavamaks on keha muutunud, sellega koos meel. Treeningu põhimõtted tulevad ka sinuga igapäevaellu kaasa, seega see pole lihtsalt ‘’trenn’’, vaid muutub elustiiliks.

Tunnen rõõmu selles valdkonnas tegutsedes ja õpin igapäevaselt juurde, kuidas teisi toetada nende teekonnal. Olen osalenud oma ala spetsialistide koolitustel ja maailmas tunnustatud programmides ning workshopides. Nende hulka kuuluvad näiteks: Madeline Black Method; Balanced Body Reformer Instructor with Center of Balance, California; Franklin Method workshops; The Art of Healthy Movement with Fiona McIntosh; Pilates for the Client with Scoliosis with Fiona McIntosh; Before the Hundreds with Blossom Leilani Crawford; Fascia in Movement: Theory and Practice with Julian Baker; Chronic Pain Reduction and Movement Restoration (with the L.A.F. method) with Juan Castellano.

Oma töös kasutan hoolega uusi teadmisi ja mind rõõmustab see, kui saan oma toredatele klientidele kasulik olla.

Matid on kohapeal olemas. Riietus mugav ja kuna treenime mattidel, siis oleme sokkis.

Soovi korral janu kustutamiseks kaasa võtta vesi.

Treeningu kestvus 1h.

Tasumine:
1x pääse 17€
4x pääse 52€

APRILLIKUUS TUTVUMISKAMPAANIA: Esimene treening 12€

Tasuda saab sularahas ja ülekandega.

Kuna kohtade arv on piiratud, palun registreeri oma osalus võimalikult varakult. Juhul, kui sa siiski tulla ei saa, siis palun teavita sellest 24h ette, nii saavad ootejärjekorras inimesed võimaluse osalemiseks.

Lisainfo ja registreerimine: marion@muuvment.ee

FB: Muuvment

Hinnainfo

Tasumine:
1x pääse 17€
4x pääse 52€

Lisainfo ja registreerimine: marion@muuvment.ee

Toimumiskoht

Nelgi tee 1, Viimsi

Viimati lisatud huviringid

Uudiskiri

Uudiskirjaga liitudes saad infot tulevaste ürituste ja uute huviringide kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.