VINYASA JOOGA IGALE TASEMELE

E 19.10-20.30

Tunnid toimuvad Artiumi treeningsaalis (Randvere tee 20)


See dünaamiline jooga tund on mõeldud kõigile, kes soovivad pakkuda endale kehalist ja emotsionaalset heaolu. Jooga tunnis liigutakse läbi erinevate Vinyasa jooga seeriate, külastades asendite geomeetriat, hingamise rütmi ja tasakaalu. Tunni lõpetuseks pakutakse rahustavaid Yin jooga asendeid.

Jooga tund on mõeldud kõigile, kes soovivad pakkuda endale kehalist ja emotsionaalset heaolu. Jooga tunnis liigutakse läbi erinevate Vinyasa jooga seeriate, külastades asendite geomeetriat, hingamise rütmi ja ettekujutusvõimet. Tunni lõpetuseks pakutakse rahustavaid Yin jooga asendeid.

Lisaks Vinyasa seeriatele koosneb tund Katonah jooga elementidest, pakkudes ainulaadset perspektiivi joondamisele ja tasakaalule. See mitmekesine lähenemine pakub kehale erinevaid liikumisvõimalusi, edendades paindlikkust, jõudu ja suurendades teadlikkust oma närvisüsteemist.

Koos juhendajaga liigutakse teel, mis toidab nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid maastikke, luues ruumi enesearenguks, heaoluks ja eneseleidmiseks.

Tunnihind 12 eurot.

Registreerimiseks kirjuta einla.annamaria@gmail.com

Hinnainfo

Tunnihind 12 eurot.

Registreerimine:
einla.annamaria@gmail.com

Toimumiskoht

Randvere tee 20, Viimsi

Viimati lisatud huviringid

Uudiskiri

Uudiskirjaga liitudes saad infot tulevaste ürituste ja uute huviringide kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.