Meelerahu jooga

E 12.00 - 13.15 

Tunnid toimuvad alates 11. märtsist 2024 kuni 3. juunini 2024 Viimsi Artiumi (Randvere tee 20) treeningsaalis. 

Häälesta ennast!

Küllap oled kuulnud jooga võluväest. Kas oled aga ise järele proovinud? Minu trennis saad kogeda maailma ühe vanima kunsti jõudu. See ei ole programm “kolme kuuga mannekeeniks”. Pigem saavutame hingerahu, tasakaalu ja kindla meele. Enesekindlus on kants, mida me kõik ihkame, vanadel joogidel on selle saavutamiseks olemas ka tehnika. Hoolimine enda kehast ja hingest annab selge vaate ka elu kõige keerulisematel hetkedel. Paindlik füüsis on lisaboonus.

Ootan täiskasvanuid 40+. Hingame (pranayama), sirutame (asanad), lõdvestame. Treening on jõukohane kõigile, kes saavad hakkama elementaarsega, mingit erilist ettevalmistust ega füüsilist konditsiooni see ei eelda. Matid on kohapeal olemas, higistama ei aja, selga paindumist võimaldavad riided, jalga sokid, kaasa suurem sall või pleed, mille all lõpulõdvestuse ajal puhata.

Minu treeningutes ühineb jooga ja psühholoogia. Olen tegelenud joogaga üle 20 aasta. Joogaõpetaja sai minust Himalayan Yoga Institute’is Indias, Mindfulnessi olen õppinud Browni Ülikoolis (USA), gestalt teraapiat Personal Management Instituudis (Taani), magistrikraad on muusikateaduses Eesti Muusikaakadeemiast. Olen olnud kultuurikorraldaja ja diplomaat. Tõeline kojujõudmine ja äratundmine on saabunud aga joogat õpetades.

Elu on ime! Ära maga seda maha!

Anna endast märku: reetremmel@gmail.com.  Alustame, kui on vähemalt 6 huvilist.

Reet Remmel
Joogatreener

Jooga Reedaga

Treeningu kestus 70 minutit.

  • hooajakaart (1 x nädalas): 130 euri (tunni hind 10 euri)
  • üksiktund 14 euri
  • individuaalne joogatund 55 euri

Tasuda saab nii ülekandega kui sularahas.

Pangaülekanded:
Lyys OÜ
Tobiase 10-28, Tallinn 10147
Registrikood 14306197
Swedbank EE852200221067390532