Seenioride treening pilatese "võtmes"

K 9.00 - 10.00 

Treeningud toimuvad Viimsi Huvikeskuse (Nelgi tee 1) treeningsaalis nr 1.

Seenioride grupitundi on eelkõige oodatud väärikas eas naised ja mehed, kes soovivad päeva alustada rõõmsa meele ja hea enesetundega! Harjutusi sooritame nii püsti, matil kui ka toolil. Seenioride treening on kergema koormusega,  kuid siiski on võimalik valida ka erinevate raskusastmete vahel. Treening sobib suurepäraselt ka neile, kes pole pikalt (või üldse mitte) füüsilise koormusega tegelenud. Elukvaliteeti muuta pole kunagi hilja!

Mida me treeningus täpsemalt teeme?
- Soojendusharjutused (15 min): kõigepealt  "äratame" ehk patsutame läbi keha (sh masseerime kõrvad ja pea), tekitades kehas mõnusa sooja tunde ja energialiikumise. Aega võtab see ca 3-4 minutit. Seejärel teeme erinevaid sirutus-ja venitusharjutusi (õlaringid, käteringid, puusaringid, küljepainutused jne..)
- Põhiprogramm (25-30min): tugevdame erinevaid lihasgruppe ja sooritame füsioteraapiaharjutusi. Olulist rõhku paneme ka tasakaalu säilitamisele ja arendamisele. Aja jooksul lisame juurde erinevaid lisavahendeid, mis muudavad tunni mitmekülgsemaks ja huvitamaks-kummilindid, võimlemiskepid, pilatese pallid ja rullid jne.  Harjutusi sooritame enamasti pilatese “võtmes” ehk aktiveerime olulised süvalihased koos õige hingamisega. Harjutused on spetsiaalselt kombineeritud seeniorite grupile ja kõik saavad hakkama!
- Venitamine ja lõdvestumine (15min): venitame läbi kõik lihasgrupid ning lõpetame tunni  püsti seistes end kergelt “raputades ja väristades”, mis lõdvestab täielikult lihased ja vaimsed pinged vähenevad märgatavalt

Harjutuste valikul lähtub treener alati treeningusse tulnud inimesest - harjutusi saab kohandada vastavalt harrastajale.
Grupid on väikesed, mis annab võimaluse treeneril personaalselt tähelepanu pöörata.

Treener Terje Vaino
(annab treeninguid Viimsi Huvikeskuses alates 2013 aastast)

ESIMENE TREENING UUTELE HARRASTAJATELE TASUTA!

Treeninguga saab liituda igal ajal!

NB! Vajalik on eelregistreerimine, kuna kohtade arv on piiratud!
Registreeru tundi siit või helista/kirjuta

Hinnad: Tasudes vähemalt 5 treeningu eest tasudes 7€/kord. Üksiktreening 10€/kord

Kaasa võimlemismatt! Ka kohapeal on matid olemas.

 

Lisainfo kodulehel: www.pilatespluss.ee
telefon: 53 85 95 70
e-mail: terje@pilatespluss.ee