Fotograafia ABC

Põhjalik sissejuhatus fotograafia maailma, mis annab tugeva aluse algajast huvilisele ning samuti rohkelt lisateadmisi juba fotograafiat harrastavale inimesele

LOE LISAKS

Alexanderi tehnika kursus

Alexanderi tehnika on mõttetehnika harjumuslike reaktsioonide vältimiseks ja optimaalse enesekasutamise taastamiseks/täiustamiseks.

LOE LISAKS

 

Õmblusring

Kursus sobib igas vanuses õmblushuvilistele. Sõbralikus ja loovas õhkkonnas kordame üle, taasavastame ning õpime selgeks kõik põhitõed, mis õmblemiseks vajalikud.

LOE LISAKS

Moejoonistamise ABC

Moestilist Kadri Veisneri kursusel saab harjutada joonistamist ning õppida selgeks eelkõige moefiguuri visandamise nipid.

LOE LISAKS

VÄRVILINE MOEJOONISTAMISE JÄTKUKURSUS

Moestilist Kadri Veisneri kursus on mõeldud igas vanuses inimestele, kes sooviksid jätkata moejoonistamist koos värvide katsetamisega. Selleks peaksid olema algteadmised figuuri visandamisest paigas, et saaks jätkata rõivaste visandamist värvide abil.

LOE LISAKS

Akvarellmaal algajatele

Kursus sobib igas vanuses huvilistele, kes sooviksid katsetada esimest korda elus akvarellidega maalimist.

LOE LISAKS

Eakate käsitööring

Võta meiega ühendust ja tule naudi toredat seltskonda samal ajal õppides midagi uut!

LOE LISAKS

Keraamika- ja maalistuudio

Savist erinevate keraamiliste esemete voolimine ja pisiplastika. Hiljem tööde põletamine ja glasuurimine. Maalimine akrüülvärvidega.

LOE LISAKS

Inglise keel

Inglise keele kursused erinevatele tasemetele

LOE LISAKS

Hispaania keel

Tunde viib läbi õpetaja Sebastian, kes räägib hispaania keelt emakeelena

LOE LISAKS

Seltskonnatants

Seltskonnatantsu kursused erinevatele tasemetele

LOE LISAKS

Arrakis Tantsustuudio idamaiste tantsude huviring

Arrakis Tantsustuudio võtab vastu idamaise tantsu algajate rühma tantsulise terviseliikumise huvilisi olenemata vanusest ja kehakaalust, eelnev tantsukogemus ei ole oluline

LOE LISAKS

Viimsi Tantsuklubi

Viimsi Tantsuklubi ootab kõiki, kes soovivad koos kaaslasega korrakuus tunnikese jalga keerutada. Õpime vanu seltskonnatantse ninglihtsamaid rahvatantse, nt padespann, krakovjakk, kalamies jne.

LOE LISAKS

Klassikaline tants e. ballett

Ballett annab tunnetuse keha tasakaalust, mille õppimise käigus absoluutselt kõik saavad hea rühi. Ühtlasi on balletitunni harjutused sellised, mis muudavad keha tervikuna painduvaks ja sihvakaks, lihased muutuvad pikemaks, samm kergemaks ja võib kogeda oma igapäevaliigutustes sellist graatsiat, mida varem ei teadnudki endal olemas olevat. Tule proovima!

LOE LISAKS

Lõunapaus pilatesega

Ootame sind trenni!
Loe lisaks

Fitness Pilates

Tule trenni, kui tahad saada head enesetunnet, muuta keha sitkemaks, vastupidavamaks, paindlikumaks. Sobib nii algajatele kui edasijõudnutele, nii noortele kui vanadele, nii naistele kui meestele!

LOE LISAKS

Pilates Pluss

Keha ja meelte treening

LOE LISAKS

Seenioride tervisevõimlemine pilatese "võtmes"

Keha ja meelte treening eakatele

LOE LISAKS

Lihastreening

Lihastreening on intensiivne treening, kus kasutame erinevaid vahendeid (hantlid, kummilindid, taldrikud) ning lisaks lihaste vormimisele treenime ka tasakaalu ja stabiilsust.

LOE LISAKS

Klassikaline jooga

Klassikalise jooga tunnid, mille käigus kasutame erinevaid jooga töövahendeid – füüsiline liikumine (asanad), hingamisharjutused, meditatiivsed rännakud jm.

LOE LISAKS

Shindo

Soovid oma keha paremini tundma õppida, tasakaalustada keha ja meelt, parandada energia liikumist kehas. Tule tundi ja tunne end vabana!

LOE LISAKS

Qigong

Hiina tervisevõimlemine

LOE LISAKS

Rahvamuusikaansambel "Pirita"

Tegutseb aastast 1983. Koosseisu kuulub 8 pillimängijat ja lauljat

LOE LISAKS

Rahvatantsurühm Valla-alune ja noortekapell

Rahvatantsurühm tegutseb 1989. aastast ja sinna kuulub 22 aktiivset ja elurõõmsat tantsijat. Kapell on saateansambliks rahvatantsurühmale „Valla-alune“, kuid ka paljude teiste rühmadega on mööda maailma Eesti rahvakultuuri tutvustatud

LOE LISAKS

Randvere pasunakoor

Ootame uusi mängijaid kõigisse pillirühmadesse. Isikliku pilli puudumine pole probleem, kohusetundlikule orkestrandile väljastame pilli orkestri pillilaost.

LOE LISAKS

segakoor "Viimsi"

Segakoor "Viimsi" tegutseb 1982. aastast. Koori koosseisu kuulub 35 eriti aktiivset lauljat.

LOE LISAKS

Kergemuusikakoor ViiKerKoor

ViiKerKoor alustas tegevust 2009. aasta sügisel. Koor on igal hooajal käinud laulmas paljudel Viimsi valla üritustel, osalenud 2014. aasta üldlaulupeol ja andnud mitmeid külaliskontserte.

LOE LISAKS

Kitarriõppe individuaal- ja rühmatunnid

Kitarritunnid Toomas Lauri ja Juss Kaarepere juhendamisel

LOE LISAKS

Viimsi Muusikaliteater

Viimsi Muusikaliteater alustas tegevust noorte ja täiskasvanute harrastusliku teatrina aastal 1999. Läbi selle aja on lavalaudadele toodud palju eriilmelisi lavastusi - tragöödiast komöödiateni, laste ja koguperemuusikale, omaloomingut ja Broadway muusikale.

LOE LISAKS